Про нас

Пропагування міжкультурного дiалогу в україні

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

ІР виступає за захист людської гідності та добробут мігрантів, біженців і видимих меншин України. На сьогоднішній день Ініціатива розмаїття нараховує понад 65 міжнародних, неурядових, державних та комерційних організацій, а також представників дипломатичних місій та інших зацікавлених осіб.

  Основні сфери діяльності:
 • співробітництво з урядом, спрямоване на підтримку дій держави, що сприяють міжкультурному діалогу;
 • законодавча діяльність, що забезпечує аналіз існуючого законодавства з питань дискримінації та упереджено мотивованих злочинів, а також досліджує досвід інших країн в цій сфері;
 • представлення інтересів, що має на меті звернення уваги громадянського суспільства та широких мас на цю проблему через проведення опитувань та досліджень, круглих столів, культурних заходів, розповсюдження періодичних видань, листівок та проведення дебатів.
  Мета:
 • слугувати платформою та форумом для громадянського суспільства для налагодження зв’язків один з одним та з представниками уряду;
 • підтримувати діяльність уряду в сфері пропагування культурного розуміння та міжвідомчого співробітництва;
 • збір та розповсюдження перевіреної та стандартизованої статистики та іншої інформації стосовно злочинів, скоєних на расовому підґрунті;
 • залучення до заходів з підвищення обізнаності громадськості та проведення освітніх заходів для сприяння міжкультурного діалогу.
  Бенефіціарії:
 • мігранти, шукачі притулку, іноземні студенти, видимі меншини та громадяни України;
 • недержавні організації, що є учасниками розсилки мережі та інших заходів;
 • урядові партнери.


Приєднуйся до нас

Форум

Соціальне відео


Листівки


Опитування

Кнопка

код для вставки на свій сайт:Перевір свої знання

 
© Ініціатива розмаїття 2009-2012. Політика конфіденційності. Усі права застережено.
Цей портал підтримується Східно-Європейським Інститутом Розвитку. Усі повідомлення на цьому порталі надані лише з метою інформування. Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволяється лише за обов'язковим посиланням на Ініціативу Розмаїття і веб потрал www.diversipedia.org.ua.
Портал є результатом спільного проекту Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) та Східно-Європейського Інституту Розвитку, «Підтримка діалогу культур в Львівській і Закарпатській областях в Україні», профінансований Урядом Канади, представленим Канадським Агентством Міжнародного Розвитку (КАМР), через Канадський Фонд підтримки Місцевих Ініціатив (Канадський Фонд).
Виражені у ньому думки належать авторові (авторам) і не обов’язково відображають погляди МОМ, КАМР або Канадського Фонду або інших виконавців проекту. Крім того, посилання на інші веб сторінки та згадки про торговельні марки чи комерційні товари і послуги не означають їх схвалення чи рекомендації до вжитку.