Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Зустріч з делегацією Ради Європи та національним координатором кампанії РЄ "Рух проти мови ненависті"

3 березня 2016 року в приміщенні Міністерства молоді та спорту України (м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 2 поверх, конференц-зал) відбудеться зустріч з делегацією Ради Європи та національним координатором кампанії Ради Європи за права людини в он-лайн просторі «Рух проти мови ненависті». Початок зустріч о 16.00, початок реєстрації о 15:30.

Кампанія «Рух проти мови ненависті» започаткована за ініціативи та підтримки Ради Європи з метою протидії проявам расизму і дискримінації (зокрема розпалювання ненависті) в Інтернет-мережі шляхом надання молоді знань і навичок, необхідних для виявлення та протидії порушенням прав людини. Сьогодні кампанія об’єднує 40європейських країн, в тому числі і Україну, що виступають проти проявів ненависті в Інтернет-середовищі.

На зустрічі буде представлено цілі, задачі кампанії, досвід країн Ради Європи в її реалізації та результати діяльності в Україні.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зустріч, дізнатись більше про кампанію, відкрити для себе нові можливості, долучитися до кампанії та обговорення перспектив її розвитку в Україні.

Ресурси кампанії:

- Інтернет-платформа проти мови ненависті www.nohatespeechmovement.org

- Варта мови ненависті www.nohatespeechmovement.org/hate-speech-watch

- Посібник «Закладинки» та Посібник з прав людини для користувачів Інтернету http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/02/08/20/BookmarksEN2016_Book_ua.pdf

- Пріоритетність фінансування пректів з тематики «мова ненависті» в Європейському молодіжному Фонді http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation

- Інформаційна підтримка Ради Європи

- Навчання та консультування членів Національного комітету Кампанії структурами Ради Європи.

Національна кампанії «Рух Проти Ненависті» в Україні, спрямована на інтеграцію зусиль урядових і державних установ та громадських організацій щодо протидії проявам мови ненависті в Інтернет-середовищі; на об’єднання зусиль зацікавлених сторін в усуненні явищ дискримінації і порушення прав людини в медійному просторі; розвиток потенціалу молоді щодо виявлення і реагування на прояви дискримінації та порушення прав людини шляхом освітніх програм.

Більше інформації про реалізацію кампанії в Україні:

https://www.facebook.com/nohatespeech.ukraine/

Національний координатор кампанії в Україні - Зезюліна Катерина,
0939535160, 0976407727, Nhsm.ua@gmail.com

Міністерство молоді та спорту України