Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Запрошуємо журналістів та журналісток на тренінг «Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль медіа»

Проект «Без кордонів»/ГО Центр “Соціальна дія” запрошує журналістів та журналісток до участі у 2-денному тренінгу на тему «Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль медіа».

Під час тренінгу учасниці/ки тренінгу матимуть змогу отримати знання та практичні навички з наступних питань:

  • стереотипи та дискримінація;
  • поняття та типологія мови ворожнечі,
  • прояви мови ворожнечі в матеріалах ЗМІ та їх наслідки;
  • міжнародні та національні стандарти щодо запобігання мові ворожнечі в ЗМІ;
  • кращі практики та рекомендації для ЗМІ (обговорення).

Ви маєте можливість взяти участь в одному з двох тренінгів в м. Київ (для цього вкажіть у формі пріоритет) – 26-27 листопада або 12-13 грудня 2015 року.

Для подачі заявки на участь у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/0an76o до 17 листопада включно. Підтвердження участі у тренінгу буде надіслано обраним кандидатк/ам не пізніше 18 листопада.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують проживання та харчування учасниць/ків тренінгу, повертають кошти за транспортні витрати (проїзд поїздом (купе або плацкарт) або автобусом) лише за умови повної участі в тренінгу.

За додатковою інформацією та відповідями на запитання щодо тренінгу Ви можете звертатися до Олександри Назарової (nazarova@noborders.org.ua, +38 097 238 63 86) та Олени Бондаренко (bondarenko@noborders.org.ua +38 095 326 4227).

Детальна інформація про проект «Без кордонів»/ГО Центр «Соціальна Дія» на веб-сайті: www.noborders.org.ua

Тренінг організовано в рамках проекту «Мова ворожнечі та упередження в українських ЗМІ: моніторинг, аналіз та запобігання». Метою проекту є проведення аналізу використання мови ворожнечі та інших проявів ксенофобії в українських ЗМІ, підвищення обізнаності щодо проблеми мови ворожнечі в українських ЗМІ, сприяння обговорення даного питання серед зацікавлених кіл, а також створення та поширення рекомендацій для ЗМІ для попередження використання мови ворожнечі працівниками медіа.

Проект: “Мова ворожнечі та упередження в українських ЗМІ: моніторинг, аналіз та запобігання” здійснюється за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.