Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Запрошення спікерів на круглий стіл «Соціальна інтеграція іноземців та представників національних меншин в український соціум»

Запрошуємо Вас взяти участь в якості спікера у обговоренні теми «Соціальна інтеграція іноземців та представників національних меншин в український соціум» в рамках круглого столу, що буде проведено 19 жовтня 2016, у приміщенні головного корпусу Київського Національного Університету ім. Т.Г.Шевченка. Аудиторія 330, час проведення 14-00 - 16-00.

Мета заходу: обговорити сучасний стан інтеграційних процесів в український соціум іноземців та представників національних меншин, запропонувати шляхи вирішення гострих питань пов'язаних з процесами адаптації, перейняти світовий досвід у врегулюванні подібних питань.

В рамках круглого столу будуть розглядатися 5 наступних підтем:
1. Психологічна складова, як один з важливих факторів інтеграції у суспільство. Способи забезпечення комфортного проживання іноземців та національних спільнот на території держави.
2. Адаптація іноземних студентів в українських вищих навчальних закладах
3. Побутова адаптація представників національних товариств в місцях спільного проживання з етнічними українцями.
4. Проблематика працевлаштування іноземних громадян або представників національних меншин в Україні
5. Практичний досвід вирішення проблем адаптації та соціалізації іноземців та представників національних спільнот. Іноземний підхід. Державні інституції та неурядові організації.
До участі у заході запрошуємо голів національно-культурних товариств та ГО, Надзвичайних та Повноважних послів, представників Міністерства освіти, Міністерства культури, Міністерства соціальної політики, Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України, Ради Європи, Центру адаптації мігрантів, керівників міжнародних відділів ВНЗ України, представників регіональних департаментів культури, туризму, національностей та релігій, представників офісу Омбудсмена України, МОМ, та інших експертів.
Просимо сповістити назву свого виступу нам для створення офіційної програми заходу до 10.10.2016.

Організатором даного заходу виступає МГО «Інтернаціональний Союз»

Контакти: 066 571 28 49
iu@interunion.org.ua
interunion.org.ua