Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

За минулий рік кількість нападів на притулки для біженців у Німеччині зросла в 5 разів

За даними Федерального управління з кримінальних справ Німеччини, притулки для біженців у ФРН з початку року стали об'єктами нападу 665 разів, у більшості випадків нападники були правих поглядів.

Гасіння пожежі у притулку для біженців у Тюрингії (архівне фото)

Притулки для біженців у Німеччині залишаються об'єктом нападів попри скорочення притоку нових мігрантів до ФРН. З початку року у країні нарахували 665 злочинів такого штибу, повідомило у вівторок, 2 серпня, Федеральне управління з кримінальних справ. За його даними у 613 випадках нападники керувалися правими ідеологіями, передає агенція dpa.

Зокрема правоохоронці назвали 118 насильницьких злочинів, серед яких 55 підпалів, дев'ять порушень закону про вибухові речовини та чотири випадки, які призвели до вибуху. 262 справи стосуються майнової шкоди, 148 випадки пропаганди із використанням символіки заборонених конституцією ФРН організацій.

За минулий рік таких злочинів зареєстровано 1031, вп'ятеро більше за показник 2014 року.

DW