Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

У яких країнах краще живеться іноземцям - міжнародний рейтинг

Німецька газета Süddeusche Zeitung опублікувала результати міжнародного рейтингу Expat-Insider-Studie 2016, в якому представлені країни, де найбільш комфортно почувають себе іноземні громадяни, а також найменш комфортні для іноземців країни. 

Про це пише видання Around Prague. 

Перші три місця в списку найкомфортніших країн займають Тайвань, Мальта і Еквадор, відповідно. У той же час європейські країни займають 3 останніх місця в 10-ці, до неї потрапили Австрія, Люксембург і Чехія.
А такі країни як, наприклад, Німеччина, Італія або Греція не увійшли до 10-ки рейтингу. 

Видання зазначає, що результати дослідження говорять про те, що більшість іноземців помилялися щодо багатьох європейських держав. Зокрема, щодо Німеччини, яка завжди асоціюється з таким собі раєм для іноземців, де можна отримувати високу соціальну допомогу та довгий час ніде не працювати і не приносити ніякої користі. Автори дослідження підкреслюють, що з одного боку багато держав пропонують високооплачувану роботу, але з іншого боку - вони не можуть надати і гарантувати високий рівень комфортного життя протягом довгого часу. 

"Німеччина - чудовий приклад, оскільки ця країна пропонує одночасно і найкращу роботу з високою заробітною платою, але при цьому змушує іноземних громадян миритися з поганим ставленням з боку місцевих жителів", - підводить підсумки дослідження газета Süddeusche Zeitung. 

Коли проводилося дослідження серед іноземців, які проживають в Німеччині, практично всі з них відзначили першокласні умови праці та гідну заробітну плату, але життя не обертається навколо однієї лише роботи. 

"Коли автори дослідження почали задавати питання, пов'язані зі звичайним життям іноземців, вони зіткнулися з негативними емоціями, викликаними в першу чергу поганим ставленням німецького населення до приїжджих", - пише Süddeusche Zeitung. 

Німеччина за умовами праці в рейтингу Expat-Insider-Studie 2016 увійшла до трійки лідерів, але за іншими критеріями - на одному з останніх рядків рейтингу, тому загальна оцінка Німеччині - 17-е місце.
Автори дослідження підкреслюють, що Expat-Insider-Studie 2016 не був спрямований на біженців і нелегальних мігрантів, вивчалась думка іноземних громадян, які проживали і працювали в інших країнах тривалий час. У дослідженні взяли участь 14 тис. осіб з 67 країн світу.

Топ-10 країн, де найкраще живеться іноземцям:

1. Тайвань
2. Мальта
3. Еквадор
4. Мексика
5. Нова Зеландія
6. Коста-Ріка
7. Австралія
8. Австрія
9. Люксембург
10. Чеська Республіка
Іспанія в рейтингу Expat-Insider-Studie 2016 зайняла 14-е місце, Польща - 24-е, США - 26-е, Україна - 34-е, Росія - 47-е, Казахстан - 55-е.

Топ-10 країн, де найгірше живеться іноземцям:

1. Танзанія
2. Італія
3. Катар
4. Мозамбік
5. Єгипет
6. Саудівська Аравія
7. Бразилія
8. Нігерія
9. Греція
10. Кувейт

Центр інформації про права людини