Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Студенти-іноземці показали, які райони Франківська вважають найбільш небезпечними

11 жовтня в офісі Молодіжної організації СТАН студенти-іноземці місцевих університетів спільно з представниками патрульної поліції спробували здійснити «Картування громади».

 

Це – звична для США практика, коли люди на карті міста відзначають локації, що викликають занепокоєння та напруження, дискусійні місця, де поєднуються позитивні і негативні явища тощо. Про це учасникам розповів волонтер з Америки Кайл Логан.

Учасники дійства – студенти з країн Африки та Азії, разом з патрульними, працювали в трьох групах, інформують кореспонденти “Галки” з місця події

В підсумку годинного “мозкового штурму”небезпечними для іноземців та не тільки назвали парк Шевченка та Меморіальний сквер, вулиці Чорновола, Галицьку, Мазепи, Військових Ветеранів та прилеглий сквер, Січових Стрільців в районі “пошти”, Макогона, Набережну-Берегову, центральний вокзал, Пасічну в районі Целевича.

Натомість патрульні звернули уваги на території поблизу супермаркетів, де трапляються крадіжки і грабежі.

Тепер, за словами координаторки проекту Ольги Олейніченко, цю карту сформують в електронному вигляді, аби її могли доповнювати в режимі он-лайн.

Довідково: «Картування громади» організувала Молодіжна організація СТАН спільно з Управлінням патрульної поліції у м. Івано-Франківськ в рамках програми «ПОЛіС» при підтримці Міжнародної організації IREX.

Галка