Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Спеціальний звіт «Долаючи бар’єри: Роль ЗМІ у висвітленні конфліктно-чутливих тем»

Документ містить результати комплексної роботи, проведеної Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та ГО «Детектор Медіа» в 2015-2016 роках для просування конфліктно-чутливої журналістики в Україні.

Звіт складається із таких частин:

  • Результати моніторингу конфліктно-чутливого висвітлення груп, дотичних до конфлікту, центральними та регіональними каналами.
  • Результати дослідження  журналістських практик, поширених в редакціях, уявлень журналістів про свою роль в процесі висвітлення конфлікту, а також орієнтирів, які визначають практики журналістів
  • Огляд закордонних практик участі ЗМІ в зниженні конфліктності в суспільстві ірекомендації щодо їх можливого застосування чи адаптації в Україні (зокрема, це досвід Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Чехії, Киргистану та інших країн).

Звіт можна завантажити тут (англійською тут).

Звіт підготовлений Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Громадською організацією «Детектор Медіа» за підтримки Посольства Великобританії в Україні. Висновки і погляди, висловлені в звіті, не обов’язково є такими, що відповідають позиції Посольства Великобританії в Україні.

Media Sapiens