Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

«Школа вихователів-2016» відкриває свої двері усім бажаючим!

Якщо ти хочеш стати тренером з міжетнічної толерантності –
«Школа вихователів» саме те, що тобі необхідно!

Освітній центр «Простір толерантності (Tolerspace)» оголошує набір на навчання у «Школі вихователів» міжнародного проекту «Джерела толерантності»

Ми шукаємо активних, ініціативних людей, які хочуть стати тренерами з міжетнічної толерантності.

Учасники проекту отримають змогу:

  • опанувати унікальні авторські методики роботи з дітьми різного етнічного походження;
  • розробити власний воркшоп та провести його;
  • приєднатися до команди табору «Джерела толерантності» або «Європейського табору» і отримати гонорар за зміну та друзів на все життя ☺

Увага: кращі випускники будуть запрошені на роботу у таборах «Джерела толерантності-2016» та «Європейському таборs-2016».

А ще – випускники отримають можливість участі в інших українських та міжнародних проектах.
Приєднуйтесь до команди Освітнього центру «Простір толерантності»!
Всі, хто успішно пройде навчання, отримають Сертифікат.

Місце проведення «Школи»: Київ.

Програма включає три тренінги (перший – триденний, наступні – дводенні) у березні-червні 2016 р., дистанційне навчання між тренінгами (у формі вебінарів, «Скайп»-конференцій і електронної розсилки) та практику у Клубі толерантності та загальноосвітніх школах.

Дати тренінгів:

Перша сесія: 25-27 березня

Дати наступних сесій будуть визначені пізніше

Навчання в школі включає як загальну підготовку до роботи в таборі, так і підготовку за авторською методикою виховання міжетнічної толерантності «Занурення в національну культуру». Навчання поєднує теорію з практикою, побудовано на сучасних інтерактивних технологіях.

Заняття проводять:

Наталія Бакуліна, канд. пед. наук, директор таборів «Джерела толерантності», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни»
Мирослав Грінберг, методист таборів «Джерела толерантності», «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», тренер-вихователь табору «Будуємо мости, а не стіни»
Сергій Койнов, тренер-вихователь таборів «Джерела толерантності», «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни»
Олена Почаєвець, тренер-вихователь таборів «Джерела толерантності», «Джерела толерантності-Молдова» «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни»

Планується залучення до викладання інших кваліфікованих спеціалістів.

Зверніть увагу: Участь у Школі передбачає ваш власний внесок у розмірі 500 грн. за один дводенний тренінг (600 грн - за триденний)

Ми впевнені, що ці гроші ви інвестуєте в власний розвиток.

Центр «Простір толерантності» надає декілька стипендій для навчання у Школі. Стипендія покриває (частково або - у виключних випадках - повністю) вартість навчання у Школі вихователів.

Для участі в «Школі» заповніть онлайн-анкету до 20 березня 2016 р.

Якщо виникають питання, пишіть tolerancespace@gmail.com (в темі листа вкажіть «Школа вихователів») або дзвоніть +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, з 11.00 до 23.00) або +380 (63) 177 45 87 (Олена, по будням з 12.00 до 21.00)

Простір толерантності