Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

ProCredit Holding та ADAMI Media Prize підписали договір про співпрацю на підтримку культурного різноманіття у Східній Європі

Премія ADAMI Media Prize за культурне різноманіття у Східній Європі з гордістю повідомляє про підписання нового договору про співпрацю із ProCredit Holding AG & Co KGaA (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) на 2016 рік.
 
Умови цього нового договору передбачають надання з боку ProCredit Holding підтримки премії ADAMI Media Prize у розвитку культурного різноманіття та можливостей установлення зв’язків між кіномитцями, журналістами аудіо-візуальної індустрії і телерадіокомпаніями у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові і Україні, де вручають цю премію.
 
ProCredit Holding надасть кошти для проведення конкурсу в рамках премії ADAMI-2016 та підтримки проведення урочистої церемонії нагородження, що відбудеться 24 листопада у Києві. Під час цієї масштабної міжнародної події відбудеться нагородження видатних кіно-, теле- й онлайн-передач, котрі сприяють національному, етнічному, релігійному чи культурному різноманіттю серед країн Східної Європи і Кавказу.
 
ProCredit Holding — це материнська компанія орієнтованої на розвиток групи ProCredit. Ця міжнародна група працює з малими та середніми підприємствами та зосереджує свою діяльність на країнах Східної Європи. За словами члена правління ProCredit Holding Борислава Костадінова, як група банків, що мають за мету забезпечувати відповідальне обслуговування, ProCredit керується спільними основними етичними принципами з цією премією та із задоволенням підтримує її. Премія ADAMI Media Prize висвітлює роботи журналістів і професіоналів у сфері ЗМІ з країн Східного партнерства ЄС. Мета премії полягає у просуванні мирного співіснування народів шляхом підтримки нових ідей і перспектив у ЗМІ, а також підтримки медіа-зацікавленості у тематиці культурного різноманіття та інтеграції.
 
Телерадіокомпанії та продюсери із цих шести країн можуть надсилати свої стрічки, відео- та онлайн-контент на тему культурного різноманіття (останній день подання робіт — 10 жовтня). Під час своїх засідань, що проводитимуться в місті Батумі (Грузія) 24–28 жовтня, міжнародне журі розгляне та оцінить надіслані роботи. Продюсери та режисери/журналісти, представлені в одній із шести номінацій премії ADAMI, отримають запрошення на урочисту церемонію, що відбудеться у Києві. Там вони також отримають можливість встановити нові контакти із представниками телерадіокомпаній і професіоналів у сфері ЗМІ з усієї Європи. Урочиста церемонія нагородження буде транслюватись наживо у багатьох країнах.
 
Про премію ADAMI Media Prize
Премія ADAMI Media Prize — це ініціатива німецької некомерційної організації Forschungsgruppe Modellprojekte e.V., що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Ініціатива реалізується у партнерстві з Європейським телерадіомовним союзом, академією Deutsche Welle Akademie і Німецьким товариством Східноєвропейських досліджень за підтримки таких медіа-партнерів, як франко-німецький культурний канал ARTE, Грузинська державна телерадіокомпанія, Національна телекомпанія України і компанія TeleRadio Moldova. Більше інформації можна знайти на веб-сайті www.adamimediaprize.eu.
 
Про групу ProCredit
ProCredit Holding AG & Co. KGaA, штаб-квартира якого знаходиться у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина), — це материнська компанія міжнародної групи ProCredit, до складу якої входять банки, що працюють переважно у Східній Європі та спеціалізуються на обслуговуванні малого та середнього бізнесу. Станом на 30 червня 2016 року загальний обсяг активів групи складав 6 мільярдів євро, загальний обсяг непогашених кредитів сягав 4,1 мільярда євро, обсяг депозитів клієнтів становив 3,8 мільярда євро, а частка власного капіталу — 608 мільйонів євро. Основними акціонерами ProCredit Holding AG & Co. KGaA є стратегічні інвестори із Zeitinger Invest та ProCredit Staff Invest (інвестиційна компанія для співробітників ProCredit), Нідерландський фонд DOEN, банк KfW та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) (група Світового банку). Більше інформації можна знайти на веб-сайті www.procredit-holding.com

Джерело