Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Правозахисний фонд «Розвиток» оновив свій сайт

Шановні друзі, колеги та партнери!

Впродовж останнього місяця, всі зусилля нашої команди були покладені у розробку сучасного сайту нашого фонду, який оптимізований до потреб все більшої аудиторії, яка до нас звертається.

І сьогодні, ми раді вам представити оновлену версію сайту, яку ми приурочили до наступаючого дня народження нашого фонду! Тепер, ви можете більше дізнатися про наш фонд, нашу команду, місію та завдання, напрямки нашої діяльності, реалізовані та поточні проекти.

Наше нове лого має ту саму кольорову гамму, однак із зміненою назвою – Правозахисний фонд «Розвиток». На протязі п’яти років ми працювали у сфері надання безоплатної правової допомоги. Наразі, спектр нашої діяльності розширився і ми виробили нову стратегію на наступні три роки.

Сьогодні, знаходячись на нашому веб-ресурсі, ви зможете отримати докладну інформацію про роботу структурних підрозділів фонду, як: «Фонд стратегічних справ», «Ресурсний центр розвитку місцевої демократії», «Ресурсний центр з розвитку ромського самоврядування» та ЦПІК «Мукачівський правозахисний центр».

Розширюючи партнерські зв’язки не лише на вітчизняному просторі, але й закордоном, відтепер, наш сайт доступний на трьох мовах: українській, англійській та російській.

Для людей з слабким зором ми встановили спеціальний додаток для комфортного користування веб-ресурсом.

Про наші з вами спільні досягнення в області захисту прав людини, можна дізнатися на головній сторінці сайту, де ми підраховуємо кількість кроків, які спрямовані на системні, позитивні зміни у житті нашої держави.

Окрім всіх вище перелічених нововведень, ми адаптували веб-сайт для використання мобільними пристроями. Слідкувати за роботою фонду стане ще зручніше, адже ви зможете відразу приєднатися до нас в соціальних мережах, знаходячись на головній сторінці веб-ресурсу. Ви також зможете поширювати інформацію та вести конструктивну дискусію, як на нашому сайті, так і на сторінках у соціальних мережах, чим покращите не тільки свою правову освіту, але й обізнаність про права людини в регіоні.

Правозахисний фонд «Розвиток»