Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Практики протидії мові ворожнечі

Зображення

Файли для завантаження

8.71 МБ
Завантаження

Посібник “Антологія сучасної кримської міфології: російські й українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексію” розвінчує 30 основних міфів, які існують в інформаційному просторі щодо Криму, його жителів, анексії 2014 року.

Автори ідеї: Сергій Мокрушин, Павло Казарін, Сергій Костинський

Проект є громадською ініціативою кримських переселенців. Брошура надрукована за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

447 КБ
Завантаження

Мова ворожнечі та ЗМІ: міжнародні стандарти та підходи

Дана публікація — збірник текстів, які демонструють підходи медіа-експертів до мови ворожнечі, регулювання її використання в ЗМІ, а також стандарти та рекомендації щодо висвітлення різноманітних тем журналістами. В збірці наведено як повний переклад першоджерел на українську мову, так і витримки з публікацій, які містять посилання на першоджерела та додаткові матеріали.

708.96 КБ
Завантаження

НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК З ПРОБЛЕМАТИКИ «МОВИ НЕНАВИСТІ» Анн Вебер Київ 2010

551.15 КБ
Завантаження

ЄВРО-2012 ЯК ПРАЦЮВАТИ З МЕДІА

499.67 КБ
Завантаження

«ЕКОЛОГІЯ МОВИ» В КОНТЕКСТІ ПРОБЛЕМИ РОЗМАЇТТЯ КУЛЬТУР І ЗМІ, Східно-Європейський Інститут Розвитку, 2008

30.5 КБ
Завантаження

Декларація основних принципів роботи журналістів у поліетнічних суспільствах, ухвалено на зустрічі журналістів південних регіонів України 23-24 квітня 2001 року в Ялті

 

 

50 КБ
Завантаження

ЕТИКА ОНЛАЙН СПІЛКУВАННЯ (в рамках кампанії Ради Європи проти мови ворожнечі он-лайн)

684.02 КБ
Завантаження

ПАМЯТКА: ПРО ЩО ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ, ВИСВІТЛЮЮЧИ У ЗМІ ПРОБЛЕМИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ