Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Плейбек-перформанс для внутрішньо переміщених осіб «Наше різне схоже життя» (Київ)

Команда проекту «АРТ-Плейбек. Разом» запрошує до участі всіх, хто переїхав зі сходу України та Криму в зв'язку з ситуацією в країні, а також представників громадських організацій, фондів, громад і ініціатив, які працюють з внутрішньо переміщеними особами.

Що таке плейбек?

Плейбек-театр - це сучасний театр імпровізації. Під час плейбек-перформансу кожен глядач має можливість розповісти свою історію з життя, поділитися почуттями, хвилюванням, спогадами, снами, мрією, складністю вибору, очікуванням якоїсь події ... Актори, почувши історію, відразу відображають її на сцені.

Таким чином, глядач отримує можливість побачити свою ситуацію, свої почуття, думки з боку. Одна історія народжує наступні. Так створюється діалог між глядачами і знаходиться те, що є спільним, схожим у тих, хто прийшов на перформанс. Відштовхуючись від особистої історії, ми можемо побачити, які ж соціальні норми, традиції, установки впливають на нас у повсякденному житті.

Тема цього перформансу «Наше різне схоже життя»

Це про все, що є важливим для нас. Про зустрічі та розставання. Про дім, про рідних і далеких. Про мрії і реальності. Про історії один одного, в яких кожен зможе побачити себе. Це можливість розповісти про своє життя, про свої цінності. Про конфлікти і їх подоланні, розумінні і підтримку.

На сцені виступатиме playback-театр «Під парасолькою». Познайомитися з театром можна тут - https://www.facebook.com/Playback-театр-Под-Зонтом-547239912019134

Плейбек-перформанс відбудеться  06 вересень 2016 в Києві за адресою: Будинок вільних людей, вул. Крилівська (Фрунзе) 13Д, метро «Контрактова площа».
Початок о 19:00.

Реєстрація на перформанс - тут.

Участь в перформансі безкоштовне. Приходьте самі, з сім'єю, друзями.

Питання та додаткова інформація за тел. 093 047 71 19 Наталія

Перфоманс проводиться в рамках Фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом», який відбудеться в Києві 28-30 жовтня 2016 року.

Проект «АРТ-Плейбек. Разом»: перформанси плейбек-театрів для громад» здійснюється  за підтримки Програми Активні громадяни Британської ради, громадської організації "3C [ТРИ ЄС]: Спільнота свідомого Спілкування".

Деталі: http://bit.ly/2bXL7tW

Контакти