Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Оголошується програма технічної підтримки для журналістів і редакцій, які висвітлюють питання Криму

Східно-Європейський Демократичний Центр (Варшава, Польща) та організація «Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна) оголошують про початок програми надання технічної допомоги для редакцій та журналістів, які займаються кримською проблематикою, що має назву «Підтримка незалежних українських медіа через надання технічної допомоги».

Головні умови для участі в конкурсі з отримання професійного технічного обладнання для редакцій та журналістів/блогерів - досвід роботи та активна діяльність на сьогоднішній день в сфері висвітлення кримської проблематики.

ЩО? Технічна допомога буде передаватись виключно у вигляді професійного обладнання, яке необхідне для здійснення журналістської діяльності.

Технічна допомога буде надаватись за рекомендацією незалежної Експертної комісії.

Вид обладнання та його ціна залежатимуть від потреб даної редакції/журналіста, а також від рекомендації комісії.

Одна редакція може отримати технічну допомогу в розмірі до 10.000 EURO.

Один журналіст/блогер може отримати технічну допомогу в розмірі до 2.000 EURO.

Редакції/журналісти, які отримають технічну допомогу, будуть зобов`язані представляти інформацію про опубліковані матеріали на кримську тематику після отримання обладнання до 1 червня 2016 року.

ЯК? Заявки на надання професійного технічного обладнання приймаються в електронній формі (аплікаційні форми можна завантажити тут:

для журналістів-блогерів

для редакцій

Окрім заявки про надання технічної допомоги кожна редакція/журналіст повинні надати рекомендаційні листи від двох осіб, які добре зорієнтовані в кримській проблематиці.

КУДИ НАДСИЛАТИ? Заявки надсилати на адресу: aid4crimea@gmail.com

Позначте в темі листа: application

КОЛИ? Заявки приймають до таких дат:

20 серпня 2015

20 вересня 2015

За наданням додаткової інформації звертатись за телефоном: (044) 458 44 40.

Джерело