Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Німеччина створила законопроект, що передбачає штрафи для соціальних мереж за пости, що розпалюють ненависть, і фейкові пости.

Німеччина створила законопроект, що передбачає штрафи для соціальних мереж, таких як Twitter і Facebook, за несвоєчасне видалення забороненого контенту. Під ним маються на увазі пости, що розпалюють ненависть, і фейкові пости. Сума штрафу може сягати 50 млн євро. Про це пише Spiegel.

Раніше Facebook, Twitter і Youtube уже погодились притримуватись правил Євросоюзу, спрямованих на боротьбу з розпалюванням міжнаціональних, міжрелігійних та інших видів конфліктів в інтернеті. В рамках угоди, IT-компанії зобов’язувались цілодобово реагувати на прояви ненависті в мережах і видаляти відповідні публікації.

Влада Німеччини вважає, що соціальні мережі не виконують свої обов’язки належним чином. Якщо запропонований керівництвом держави законопроект буде прийнято, то в разі відсутньої реакції на недопустимий контент у встановлені строки Twitter та Facebook понесуть матеріальну відповідальність.