Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Ресурси для ЗМІ

Церемонія нагородження міжнародної премії ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі

Цього року церемонія нагородження престижної міжнародної премії ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі буде вперше проведена в Україні. Вона розпочнеться 24 листопада 2016 року о 16:00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Знані професіонали телебачення, медіа-менеджери та дипломати з усієї Європи відвідають столицю України з цієї нагоди та візьмуть участь у кількох заходах.
 

Гала-вечір для вручення ADAMI Медіа Призу 2016 буде проходити під патронатом Генерального секретаря Ради Європи та Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ

ADAMI Медіа Приз з гордістю повідомляє, що гала-вечір для вручення ADAMI Медіа Призу за Культурне Різноманіття у Східній Європі буде проходити під патронатом Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуньї Міятович. Приз вручається журналістам, мовникам і авторам фільмів з шести країн Східного партнерства ЄС: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України – за створення найкращих телевізійних, онлайн програм і фільмів, які просувають теми інтеграції, міграції, а також етнічне, релігійне і культурне різноманіття.

Як писати про ЛГБТ-спільноту: пам’ятка для журналістів

Чи коректно вживати терміни «нетрадиційна сексуальна орієнтація» та «гомосексуаліст»? Які проблеми ЛГБТ-людей залишаються поза увагою медіа? Ці та інші питання MediaSapiens з’ясовував у Таї Герасимової, координаторки інформаційного напряму ГО «Інсайт».

Журналістика зцілення, або Про альтернативне висвітлення трагічних подій

Після повідомлень про кількість поранених чи загиблих — у якому напрямку журналістам рухатися далі? «Відновний наратив» — так називають жанр матеріалів, що фокусуються на зціленні та відновленні життєвої стійкості людини під час та після важких подій.

Міні-гранти для реалізації проектів з висвітлення кримської проблематики

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни і миру» запрошує представників громадських організацій та ЗМІ кримського походження взяти участь в конкурсі на отримання міні-грантів для реалізації журналістських проектів.

Мета проекту – збільшити кількість і якість точної, об’єктивної і нейтральної інформації по недостатньо освітлюваної кримської проблематики, необхідної для вирішення кримського конфлікту, повсякденному житті кримчан в Криму і вигнанні.

Навчальний курс «Журналістика даних проти упереджень щодо міграції» (Німеччина)

European Youth Press оголошує про набір учасників на навчальний курс «Журналістика даних проти упереджень щодо міграції», який відбудеться у Берліні 12-20 листопада 2016 року. До участі запрошуються молоді медійники, правозахисники, розробники сайтів, дизайнери, програмісти. Останній день подання - 31 серпня 2016 року (далі - англ.).

Напередодні нового навчального року зявилося нове видання з медіаграмотності.

Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності Академії української преси напередодні нового навчального року презентує нове видання з медіаграмотності.

АУП підготувала посібник для вчителя «Медіаграмотність та критичне мислення на уроках суспільствознавства». Нове видання втілює прагнення авторів зробити медіаосвіту складником викладання суспільствознавства.

Спеціальний звіт «Долаючи бар’єри: Роль ЗМІ у висвітленні конфліктно-чутливих тем»

Документ містить результати комплексної роботи, проведеної Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та ГО «Детектор Медіа» в 2015-2016 роках для просування конфліктно-чутливої журналістики в Україні.

Звіт складається із таких частин:

«Пишучи про переселенців, треба шукати унікальність кожної історії», — британський тренер Марек Бекерман

Про побудову журналістського матеріалу та етичні стандарти — в порадах тренера Фундації Томсона Марека Бекермана.

Конкурс малих грантів на створення медіа-матеріалів про життя осіб і громад, на які вплинув конфлікт на сході України

Міжнародна організація «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна» запідтримки Уряду Канади оголошують набір на I хвилю Програми малих грантів на створення медіа-матеріалів про життя осіб і громад, на які вплинув конфлікт на сході України.

Про програму

Проект здійснюється за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Усього за час проекту (2 роки) буде надано 135 грантів для підтримки виробництва журналістських матеріалів, які стосуються соціального виміру конфлікту в Україні.

  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »