Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Мiжнародний молодіжний конкурс літературних нарисiв та вiдеороликів "Я - це інший Ти"

Фундація Europa Grenzenlos e.V запрошують молодь від 14 до 24 років до участі в цікавому і вартому вашої уваги проекті: мiжнародному конкурсі літературних нарисiв та вiдеороликів "Я - це інший Ти", що стосується проблем біженців та вимушених переселенцiв України та Сирії.

13 переможців з України та 13 з Нiмеччини вiзьмуть участь у зустрічі української та німецької молоді, яка відбудеться з 18 по 26 жовтня 2016 р. у Північній Рейн-Вестфалії (Німеччина). У програмi: дискусії, знайомства, яскраві подорожі, ігри, репетиції та виступи з благодійними концертами на користь дітей-біженців з Сирії та України: Дортмунд, Мюнстер, Кельн. Проект фінансує всі витрати поїздки та перебування у Німеччині українських учасників.

Інформацію про проект - німецькою та (нижче) українською мовами - дивіться на сайті Europa Grenzenlos e.V:

Загальний опис: http://www.europa-grenzenlos.de/#ukr

Умови конкурсу: http://www.europa-grenzenlos.de/ich-bin-du-wettbewerbsbedi…/

Програма: http://www.europa-grenzenlos.de/ich-bin-du-programm/
Для участі в Конкурсі необхідно зареєструватися до 1 вересня 2016 року за посиланням: http://webanketa.com/forms/64t3gd9s6wqkge9r74vk0sb4/.

Посилання на конкурсні відеоролики в Youtube, тексти літературних нарисів, а також інформацію про автора твору та героя нариса потрібно надіслати до 15 вересня 2016 року: e.grenzenlos@gmail.com, de.ua.meeting@gmail.com

Рекомендуємо вам замислитися над темою та спробувати себе у проекті!

Якщо у вас є друзі, яким це було б цікаво, будь ласка, поширюйте інформацію!

Джерело