Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Міні-гранти для реалізації проектів з висвітлення кримської проблематики

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни і миру» запрошує представників громадських організацій та ЗМІ кримського походження взяти участь в конкурсі на отримання міні-грантів для реалізації журналістських проектів.

Мета проекту – збільшити кількість і якість точної, об’єктивної і нейтральної інформації по недостатньо освітлюваної кримської проблематики, необхідної для вирішення кримського конфлікту, повсякденному житті кримчан в Криму і вигнанні.

Пріоритетами проекту є мультимедійні та телевізійні журналістські розслідування, а також аналітичні матеріали з актуальної кримської проблематики, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму, а також міжнародне співтовариство. Підтримані проекти повинні строго відповідати професійним журналістським стандартам.

Міні-гранти по освітленню кримської проблематики будуть видані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського походження. Проекти окремих журналістів також можуть бути розглянуті, але фінансова підтримка індивідуального проекту може бути надана лише у виняткових випадках.

Термін реалізації журналістських проектів – до 20 січня 2017 року. Загальний бюджет конкурсу – близько 340 тисяч гривень. Очікується, що проектні заявки будуть варіюватися від 28 до 84 тисяч гривень. Основні статті витрат міні-гранту – це оплата роботи журналістів та витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку до 19 вересня 2016 року (включно).

Просимо взяти до уваги, що конкурсна комісія розглядатиме і схвалювати заявки в міру надходження. Якщо в першому раунді конкурсу весь бюджет не буде розподілений, то пізніше буде оголошено додатковий раунд конкурсу.

Контакти

  • Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни і миру»
  • Ганна Ковтун - координатор проекту
  • 063 590 1132
  • ukraine@iwpr.net
  • https://iwpr.net/