Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Круглий стіл «Взаємодія держави і громадського сектору в запобіганні та протидії правому екстремізму»

12 жовтня АЦ «Відкрита політика» спільно з Міжвідомчою робочою групою з питань протидії ксенофобії, міжетнічній та расовій нетерпимості та Фондом ім. Фрідріха Еберта організовує круглий стіл «Взаємодія держави і громадського сектору в запобіганні та протидії правому екстремізму», метою якого є виявленння дефіцитів та окреслення можливостей взаємодії громадського та державного сектору, обмін кращим досвідом щодо запобігання  та протидії проявам ксенофобії,  расизму та антисемітизму в Україні.

До участі в роботі круглого столу запрошені члени Міжвідомчої робочої групи з питань протидії ксенофобії, міжетнічній та расовій нетерпимості, представники державних установ, громадських організацій, міжнародних інституцій.

Адреса: м. Київ, вул. Влодимирська, 55, конференц-зал АН України.         

Реєстрація: 11:00-11:30

Підтвердження участі прохання надіслати на адресу: info@acop.com.ua