Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Конкурс на здобуття Медіа-нагороди за культурне розмаїття у Східній Європі ADAMI2016 відкрито

5 липня 2016 року
 
Після року великого дебюту ми з радістю вдруге розпочинаємо конкурс на присудження Медіа-нагороди за культурне розмаїття у Східній Європі ADAMI. Цей конкурс аудіовізуальних медіа призначений для визнання та нагороди тих журналістів, мовників і кінематографістів країн Східного партнерства, які висвітлюють історії про етнічне, релігійне та культурне розмаїття свого регіону. Присудження шести нагород здійснюватиметься у шести категоріях, які охоплюють телебачення, Інтернет-контент, а також молодих кінематографістів і журналістів.
 
ADAMI запрошує до участі в конкурсі медійників із Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Це унікальна можливість представити ваш аудіовізуальний твір про культурну різноманітність та встановити зв’язки із мережею професіоналів сфери мовлення.
 
Щоб зареєструватися для участі в конкурсі, просимо заходити на наш сайт www.adamimediaprize.eu. Заявку необхідно подати до 10 жовтня 2016 року. Переможців буде оголошено у листопаді 2016 року під час ґала-церемонії, міжнародну трансляцію якої здійснюватиме Національна телекомпанія України (НТКУ), у Києві, Україна
 
ADAMI – це ініціатива, що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ (Німеччина) та проводиться у партнерстві з Європейською мовною спілкою та Німецьким товариством зі східноєвропейських досліджень. ADAMI співпрацює з національними суспільними мовниками України, Молдови та Грузії.
 
З нетерпінням чекаємо на ваші заявки!
 
 
 
 

 

ADAMI  медіа-нагорода за культурне розмаїття у Східній Європі
вул. Ш. Радіані, 7a
для передачі Швейцарському бюро зі співпраці
Тбілісі 0179, Грузія
 

Відділ зв’язків зі ЗМІ: communications@adamimediaprize.eu
Реєстрація:
registration@adamimediaprize.eu
Сайт: www.adamimediaprize.eu
Тел.: +995 32 222 57 59