Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Конкурс малих грантів "Футбол проти дискримінації" дедлайн 6 вересня

Долучайся до 100,000 учасників!

Футбольний Народ

06 - 20 Жовтня 2016

Тижні активних дій “Футбольний народ” об’єднують активістів та організації – вболівальників, гравців, футбольні клуби, етнічні меншини, ЛГБТ спільноту, жіночі групи для боротьби проти дискримінації у футболі та для святкування розмаїття у грі.

У 2015 році понад 100,000 людей взяли участь у заходах в більш, ніж 60 країнах. Тижні “Футбольний народ” є найбільшою соціальною кампанією даного типу у європейському спорті.

Долучайся до 100,000 учасників

Якщо ти любиш футбол, то знаєш яку силу він може мати. Тож буть креативним та організуй свою власну подію. Ти можеш обрати будь-яку тему, що відповідає цілям кампанії та звернутись за фінансовою підтримкою або організувати власний захід самостійно та поділитись з нами інформацією про нього. 

Можливо, ти хочеш організувати подію для підтримки та привітання біженців або прохачів притулку, антирасистський турнір; заходи, присвячені розмаїттю в футболі та суспільстві; події направлені на боротьбу із гомофобією; воркшопи та семінари для підтримки та відзначення ролі жінок у спорті або інші подібні заходи. Залучай свій клуб (колишніх) гравців, інших вболівальників та місцеві спільноти.  

Будьте винахідливі та організуйте щось оригінальне!

Перформанси вболівальників на стадіоні >> Виставки, присвячені розмаїттю вболівальників та футболістів >> Графіті-семінари >> Публічні зустрічі з (колишніми) гравцями >> Робота над спільними проектами з групами етнічних меншин >> Публічні дискусії >> Воркшопи >> Футбольні флеш-моби >>  Театральні постановки >> Кампанії у соціальних мережах >> Подкасти та відео або інші чудові події на ваш розсуд.

Форма заявки та більше інформації доступно тут - http://www.farenet.org/news/inspired-one-100000/ 

Матеріальна підтримка 

Ми можемо підтримати заходи низових ініціатив у розмірі до €500. Заявки приймаються з 1 серпня до 9 вересня. Дізнайтесь більше на нашому сайті www.farenet.org

Питання?

Пишіть нам на info@farenet.org або телефонуйте та не зволікайте розповісти нам про свої ідеї!