Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Конкурс есе на тему «Схід-Захід. Примирення можливе?»

Травневий подарунок від Програми національних обмінів - конкурс для письменників, поетів і блогерів зі східних областей України на тему «Схід-Захід. Примирення можливе?». 

Запрошуємо Творчих і Талановитих відвідати маленький, затишний і атмосферний Львів – культурний осередок західної України. П’ятиденна насичена програма гарантує Вам цілковите занурення у літературну стихію міста.

Творчий візит передбачає знайомство зі знаковими поетами та письменниками, спільні зустрічі , відкриті дискусії, можливість участі у публічних заходах міста, відвідини культурних платформ Львова, екскурсійну програму.  

Вимоги до кандидатів:

  • проживати на території Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Донецької та Харківської областей;
  • бути відкритими до живого діалогу;
  • підготувати презентацію для львів’ян про літературне життя сходу;
  • після завершення візиту зробити презентацію про поїздку у своєму місті, поділитись досвідом та враженнями.

Усіх бажаючих взяти участь у конкурсі просимо підготувати есе на тему: «Схід-захід. Примирення можливе?». Текст не повинен перевищувати 15000 слів.

Роботи просимо опублікувати на сайті Програми у розділі Проекти (http://obminy.org.ua/uk/portfolio/) до 22 травня 2016 року.

Результати відбору буде оголошено 25 травня 2016 року на сайті та Facebook-сторінці Програми (http://bit.ly/1R77BbF). На участь у спільному літературному візиті до Львова, що відбудеться наприкінці червня, буде запрошено по 1 представнику із зазначених вище областей.

Метою акції є налагодити активніші контакти між літературними середовищами сходу і заходу, пожвавити всеукраїнський літературно-мистецький діалог.

З усіма можливими запитаннями стосовно конкурсу звертайтесь листовно за адресою obminy@kultura.org.ua

Контакти

ГУРТ