Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Із якими видами дискримінації стикається українська молодь? СМС-опитування до Дня «Нуль дискримінації»

1 березня – перший день весни, а також Всесвітній День «Нуль дискримінації». Сьогодні люди у всьому світі діляться малюнками з метеликом та історіями з життя. Адже перший крок до вирішення проблеми – заговорити про неї.

В Україні до дня Нульової дискримінації молодіжний проект ЮНІСЕФ - U-Report, проводить СМС-опитування, щоб дізнатись, із якими видами дискримінації найбільше стикається українська молодь. Долучайтесь до опитування, і висловіть свою думку – надішліть слово «СТАРТ» на номер 4224. Усі СМС безкоштовні та анонімні.

U-Report – це щотижневі опитування молоді через СМС або Твітер. Він торкається найбільш актуальних для молоді тем – освіта, працевлаштування, толерантність, здоров’я, саморозвиток, культура. ЮНІСЕФ із партнерами вивчають результати опитувань, щоби застосовувати їх у молодіжних програмах.

Усім, хто приєднались до U-Report через номер 4224, або Твітер twitter.com/UreportUkraine, щотижня надходить опитування з 3-х питань. Потрібно лише висловити свою думку щодо них.

Часто підлітки й молодь мовчать про те, що зазнали дискримінацію чи насильство. Так сталось із школяркою Магу із містечка на Півночі Іспанії, що роками піддавалась статевому насильству з боку батька, доки не розповіла вчительці.

© UNICEF/UNI195852/Imperato

Приєднуйтесь! Чим більше молоді висловлює свою думку, тим більше до неї прислухатимуться.

Результати попередніх опитувань: www.ukraine.ureport.in      Приєднуйтесь: www.facebook.com/ureportukraine