Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» оголошує додатковий конкурс за номінацією Stop hate speech in mediа

Учасники мають можливість позмагатися за першість у номінаціях «Безпека дітей в інтернеті» та Stop hate speech in mediа.

У рамках тематичної номінації Stop hate speech in mediа, оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні та інформаційної агресії. Кращі проекти номінації будуть презентовані на Міжнародній Конференції на тему мови ворожнечі, яку проводить Організація Об’єднаних Націй у жовтні 2015 року в Женеві. Автори робіт-переможців зможуть узяти участь у тренінгу Національної спілки журналістів України на тему дотримання професійних стандартів журналістики та протидії мові ворожнечі.

До конкурсу в обох тематичних групах приймаються роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі (відео-, друкована, зовнішня реклама і т.д. – детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті www.inshyi-poglyad.com). Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в конкурсі за тематичним спрямуванням.

V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» відбудеться 15-17 жовтня в Одесі. Заявки на участь в конкурсі приймаються до 5 жовтня. Фестиваль має також і потужну освітню програму – інтенсив лекцій, майстер-класів від рекламістів та дискусій із громадськими активістами.