Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Церемонія нагородження міжнародної премії ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі

Цього року церемонія нагородження престижної міжнародної премії ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі буде вперше проведена в Україні. Вона розпочнеться 24 листопада 2016 року о 16:00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Знані професіонали телебачення, медіа-менеджери та дипломати з усієї Європи відвідають столицю України з цієї нагоди та візьмуть участь у кількох заходах.
 
ADAMI Media Prize – це найбільша медіа-нагорода за культурну різноманітність у Східній Європі. Вона відзначить найкращі фільми, відео та веб-сайти з країн Східного Партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна), що висвітлюють теми різноманітності, інтеграції та мирного співіснування.  Ініціатива фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та ProCredit Holding, і проводиться у партнерстві з European Broadcasting Union, ZDF, MDR та громадськими телемовниками України (НТУ), Грузії (GPB) та Молдови (TRM).
 
Гала-церемонія 2016 року відбуватиметься під патронатом Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та представниці ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуні Міятовіч, чиї вітальні промови відкриють захід.
 
Ведучими церемонії стануть Лейла Ісмайлова від Білорусі, Глорія Горчег від Молдови та Тимур Мірошниченко від України. Пряма трансляція церемонії нагородження буде показана Першим національним телеканалом України, грузинським каналом GPB та TeleRadio Moldova. Захід також висвітлюватимуть Deutsche Welle, MDR та онлайн-медіа.

Журналісти та фотографи запрошуються до висвітлення церемонії нагородження. Червона доріжка церемонії розпочнеться о 16:00. Будь ласка, зауважте, що під час прямої трансляції преса не зможе перебувати в залі, але зможе висвітлювати церемонію з балкону Колонної зали КМДА. Представники преси мають зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/ADAMI-Press-Registration
 
Раніше цього ж дня, 24 листопада відбудеться прийом у посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля, для номінантів, журі та спеціальних гостей премії.
 
Серед подій ADAMI у Києві, 25 листопада об 11:00 в Червоному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка буде проведена панельна дискусія «ADAMI Talks» на тему «Свобода медіа та культурна різноманітність на ТБ та в Інтернеті: перманентна боротьба?» за участі представниці ОБСЄ зі свободи слова Дуні Міятовіч, редакторки телеканалу ARTE Каролін Олів’єр та журналіста Юрія Макарова. Охочі відвідати дискусію мають зареєструватися за лінком: http://bit.ly/adamitalks

Контактна особа: Arianne Swieca
Email: communications@adamimediaprize.eu
Web:  www.adamimediaprize.eu
Tel.: +995 32 222 57 59
Facebook: www.facebook.com/adamimediaprize