Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Більше мовлення арабською для інтеграції мігрантів на DW

Німецький мовник Deutsche Welle (DW) повідомляє про розширення арабськомовних програм зі стрічки новин до сателітного телевізійного каналу. Таке рішення у компанії мотивують бажанням забезпечувати інформацією мігрантів, які прибули до Німеччини упродовж останніх місяців.

«Ми плануємо розширити наші програми до інтеграційно-інформаційного каналу для втікачів», – йдеться у повідомленні DW, опублікованому у понеділок, 14 грудня.

З 15 грудня арабськомовний канал Deutsche Welle буде доступний на більшості території Євросоюзу за допомогою сателіту Astra. Фокусуватиметься він на «інформації, розумінні та культурному обміні», – зазначають у DW. Головною цільовою групою каналу мають стати мігранти з Близького Сходу.

«Це важливо доносити європейські цінності цим людям, а також надавати доступ до достовірної інформації з погляду Німеччини на їхній рідній мові», – зазначив генеральний директор Deutsche Welle Петер Лімборг.

«У цьому плані DW також надаватиме мігрантам перспективи участі у німецькому суспільстві», – наголосив Лімборг.

У 2015 році у Німеччині очікують близько мільйона шукачів притулку.

Радіо Свобода