Про Ініціативу Розмаїття

У відповідь на безпрецедентне зростання кількості неспровокованих злочинів на расовому підґрунті, починаючи з грудня 2006 року, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Амністія (МА) та інші зацікавлені неурядові організації створили мережу Ініціатива Розмаїття (ІР)у квітні 2007 року з метою скоординованого врегулювання цієї проблеми.

Apple перепросив темношкірих студентів за те, що їх попросили піти з магазину

Компанія Apple попросила вибачення у групи темношкірих студентів, яких попросили покинути один із магазинів Apple через їхню расу.

Про це повідомляє видання i100 (Independent).

На відеокадрах з магазину в Мельбурні (Австралія) видно, як один зі співробітників попросив групу з шести осіб вийти з магазину, пояснивши, що охоронці стурбовані тим, що студенти можуть бути злодіями.

«Ці хлопці всього лише трохи стурбовані вашою присутністю у магазині. Вони переживають, що ви можете щось вкрасти. Ви маєте залишити магазин зараз. Кінець дискусії». 

У підписі до опублікованого на Facebook відео один із хлопців, Френсіс Осе, пояснив:

«Просто расизм змусив їх вибачитися».

У відповідь на звинувачення у свій бік Apple повідомила, що вже попросила вибачення у хлопців, і в компанії почали розслідувати цю справу.

Нагадуємо, що технологічна компанія Apple виграла колективний позов, який подали проти неї співробітники. Останні протестували проти перевірки їхніх сумок перед виходом із роботи, щоб запобігти крадіжкам.

Media Sapiens